FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania 🙂

Ślubna wypożyczalnia makram

Rezerwacja terminu wynajmu makram jest realizowana po otrzymaniu  wiadomości mailowej na adres kontakt@dziewczynyodmakram.pl 

W mailu należy podać nazwę makramy oraz datę wynajęcia. My jak najszybciej potwierdzimy, czy dekoracja jest w danym terminie dostępna. Następnie wysyłamy umowę najmu, którą należy podpisać i odesłać pocztą. Ostatnim krokiem jest wpłacenie całej kwoty (wynajem + kaucja).

Po zaksięgowaniu opłaty, makrama zostaje zarezerwowana.

Minimum 2 tygodnie przed organizowanym wydarzeniem, ale ze względu na dużą popularność naszych makram, radzimy o znacznie szybsze wysłanie zgłoszenia 🙂

Zazwyczaj wysyłamy dekorację tak, aby była na miejscu 2-3 dni robocze przed uroczystością, a czekamy na odesłanie w ciągu kolejnych 2 dni roboczych (od daty ślubu/przyjęcia). Po otrzymaniu makramy, zwracamy kaucję (zgodnie z  nr konta oraz terminem, które zostały wymienione w umowie najmu).

Sklep z makramami

Po zaksięgowaniu wpłaty, wysyłamy makramy standardowo w ciągu 2-3 dni roboczych. Jeśli został zakupiony produkt z oznaczeniem NA ZAMÓWIENIE, należy doliczyć jeszcze czas pracy, który jest zawsze indywidualny (w zależności od wielkości i skomplikowania splotów makramy). Dokładny czas realizacji, jest podany w opisie produktu.